hg

WOWAP EKRAN KİLİT KAZANÇ NEDİR VE NASIL KAZANILIR.

WOWAP EKRAN KİLİT KAZANÇ NEDİR VE NASIL KAZANILIR.

WOWAP Reklamlardan nasıl para kazanılır ve komisyon oranları nedir.

WOWAP Reklamlardan nasıl para kazanılır ve komisyon oranları nedir.

WOWAP OYUN OYNAYARAK NASIL KAZANÇ SAĞLANIR

WOWAP OYUN OYNAYARAK NASIL KAZANÇ SAĞLANIR

WOWAP Sohped ederek nasıl kazanç sağlanır

WOWAP Sohped ederek nasıl kazanç sağlanır

WowApp Komisyonu Yapısı ve Ödeme

WowApp Komisyonu Yapısı ve Ödeme

WowApp Komisyonu Yapısı ve Ödeme

WowApp uygulamanın para birimi olarak Wowcoins kullanır

Sizin komisyonları Wowcoins ödenir. Sen ticaret veya diğer kullanıcılar ile bu Wowcoins harcamak değil. Bu Bitcoin gibi bir kripto-para değil.

WowApp size Wowcoins nakit yolları bir numara vermek. Her Wowcoin 1 ¢ USD eşittir. Yani her 100 Wowcoins 1 USD $ 'dır.

WowApp içinde size 2.000 hayırsever kuruluşlar birine verebilir 10 Wowcoins (10 ¢) ulaştıktan sonra. 100 Wowcoins (1 $ USD) ulaştığınızda aradığınız kredisi takas ya da Kredi Kartı, PayPal hesabına veya Banka hesabına gönderebilirsiniz. Bu son 3 seçenek için 1 $ USD +% 8 işlem ücreti vardır.

WowApp Komisyonu Yapısı ve Ödeme

WowApp 2 komisyon yapılara sahiptir. Satın alınan ürün ve hizmetler için görüntülenen reklamlar için ve diğeri.

reklam geliri için WowApp geri kullanıcılara% 70 verir:

kullanıcı kendi reklam geliri% 20 kazanır.

Kuşak 1 =% 25 (Onların sponsoru)
Nesil 2 =% 12.5 (Onların sponsoru, sponsoru)
Nesil 3 = 6.25 (% Onların sponsoru en sponsor kıyafetleri, sponsoru)
(böylece 8 nesil Ve) Nesil 4 = 3.12%
Generation 5 = 1.56%
Nesil 6 = 0,78%
Nesil 7 = 0,39%
Üretimi 8 = 0,19%

Siz veya ağınızdaki birisi sanal bir telefon # veya satın alma satın alır ve çağrı dakika kullanıyorsa daha sonra WowApp aşağıdaki öder:

Kullanıcı Wowcoins% 10 (daha sonra gösterildiği gibi bu dönüştürülebilir) geri alır

Kuşak 1 =% 5 (Onların sponsoru)
Nesil 2 =% 2.5 (Onların sponsoru, sponsoru)
Nesil 3 = 1.25 (% Onların sponsoru en sponsor kıyafetleri, sponsoru)
(8 nesil böylece Ve) Generation 4 = 0,625%
Generation 5 = 0,3125%
Nesil 6 = 0,15625%
Nesil 7 = 0,078125%
Üretimi 8 = 0,0390625%

Bu brüt gelirin yaklaşık 19.96% fakat bunlar için bir gider olmadığından bu gelir / marjı en az% 70'dir. Marj gelir eksi maliyetidir.

WowApp Stratejisi

WowApp Gelir Planı

WowApp ile strateji basittir. Mümkün olduğu kadar çok kişi ile bağlı bağlantı paylaşın.Sonra ilk nesil olmak ve satın aldıkları hizmetlerden reklam görüntüleme gelir ve% 5 ila% 25 komisyon kazanın. onların arkadaşları ile WowApp paylaştığınızda, o zaman onlara ilk kuşak ve bu yüzden% 25 kazanmak ve reklam gelirlerinden% 12.5 ve alışverişlerinden% 2.5 kazanmak böylece ikinci nesil vardır. Ve böylece 8 nesle yukarıda gösterildiği gibi.

siz de kendi reklam görüntüleme ve hizmetlerin kendi alımlarından% 10 ila% 20 komisyon almak unutmayın böylece sıklıkta olabildiğince WowApp kullandığınızdan emin olun.

WowApp Kazanç Potansiyeli

wowappmenuSizin kazancınız sizin ve ağın büyüklüğüne bağlıdır. WowApp kullanarak ağınızda daha fazla kişi daha kazanabilirsiniz.

Bu kısa yoldan zengin olmak değil. Hiçbir birleştirme ücreti veya aylık ücretler veya gerekli alımları vardır. gelir çoğu zaman bir kuruş geliyor. Ama bu peni toplayın ve sadece irtibatta kalmak için mesajlaşma uygulamaları kullanan tüm insanların düşünebiliriz.

neredeyse bir milyar WhatsApp kullanıcıları, 800 milyon Messenger kullanıcıları, 650 milyon WeChat kullanıcıları, 300 milyon Skype kullanıcıları artık vardır.

WowApp yaklaşık 5 kat Skype'ın oranlarını yener ve başka hiçbir mesajlaşma uygulaması kullanıcıları onların kullanmak için öder.

WowApp sadece 100,000 WowApp kullanıcıları vardı 1 Aralık günü 26 Ekim 2015 tarihinde serbest bırakıldı. Bir ay sonra 1 Ocak 2016 tarihinde 500.000 WowApp kullanıcıları vardı ve şimdi 26 Ocak itibariyle 900.000 üzerinde WowApp kullanıcı var. WowApp orman yangını gibi yayılıyor.

Peki beklemek kaydolmak ve profilinizi kurduktan sonra size katılmak için başkasına davet olmasıdır. Sen, sohbet sesli veya görüntülü onları ve özellikleri denemek ve çağrı kalitesi sizi şaşırtıyor.

Ertesi sabah uyandığında ve uygulamasını getirmek ve bir kaç Wowcoins eklendi dair bir bildirim almak. Eğer sadece bir kaç sent yapılan soğutun. Daha fazla kişi eklemek ve ağ büyüyen başladığınızda sonra daha fazla kişi WowApp kullanıyor olacak ve sen de onların kullanımından daha fazla komisyon kazanacaksınız

Dürüst olmak gerekirse birisi şu anda kazanmak ne hesaplamak için sadece çok zordur. Pek çok değişken bulunmaktadır. Ben sadece Başlamak isteyenler için harika bir fırsat olarak görüyoruz..

WowApp para kazanmak hala orada ücretsiz kayıt olabilirsiniz ve ücretsiz olarak kullanabilir ve kesinlikle benzersizdir.


HEMEN KAYDOL VE KULANMAYA BAŞLA

.wowapp özelikleri nelerdir türkçe

WOWAPP KAZANILAN PARA NASIL ALINIR?

WOWAPP KAZANILAN PARA NASIL ALINIR?
WOWAPP KAZANILAN PARA NASIL ALINIR?

.

.

17 Aralık 2015 Perşembe

wowapp nedir,wowapp nasıl para kazanılır,wowapp kazandığın parayı nasıl çekerim,wowapp özelikleri

1 yorum: